background

ST 10.4./20.00/VLTAVA - koncert/vstup290

„Česká poezie - světová hudba“ v čele s Robertem Nebřenským www.vltava.at/

videopozvánka

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. S návratem dechových nástrojů nabídne Vltava svůj původní legendární sound a představí aktuální skladby z alba „Čaroděj“, ale nebudou chybět ani ikonické hity „Prasátko“, „Bezvadnej chlap“ nebo „Marx Engels Beatles“! Nezaměnitelná skupina vedená Robertem Nebřenským, nádech jazzu, blues, reggae, ale také rocku, dechovek a country, to a mnohem víc v sobě ukrývají klenoty skupiny Vltava.

Dnes již legendární česká skupina vpluje do kladenského Dundee Jamu s hvězdným obsazením i s hvězdnými hity. Charismatický hlas Roberta Nebřenského v programu, jaký nemá obdoby! Máme se na co těšit, tak neváhejte a přijďte zažít další jedinečný koncert skupiny Vltava!

Sestava:

Robert Nebřenský – zpěv, kytary / František Svačina – klávesy, akordeon / Tomáš Uhlík – baskytara / Ondřej Klímek – dechové nástroje / Ondřej Pomajsl  - bicí

                                                               
 Facebook Dundee Jam
wifi
Majak
AServisPC - Nejlevnější servis počítačů Kladno
kladno
kofola
Copyright © 2013 by "Aleš Stárek"   •   All Rights reserved   •  webdesign © mizim2013
Předchozí Akce Další Akce
Program
Program
Dnes je